Hikoki MultiVolt BSL36A18 battery x2 pcs (5.0/2.5Ah)
Price:
Hikoki Nut driver 1/2" WR18DH Frame HSC
Cederroth Wound care point Salvequick
Contact us for an offer
https://www.toolpoint.fi/web/image/product.template/69205/image_1920?unique=42b8384
Contact us for an offer
  • Brand
This combination does not exist.
Hikoki
Hikoki
Hikoki manufactures efficient electric and battery tools for construction and industrial use.
Internal Reference :
Barcode :
Categories :
Batteries
Sale unit :
Packet
Share :
100% Finnish family-owned business
High-quality products & wide selection
Fast deliveries & great customer service
Ominaisuudet
  • Akkupaketti, jossa on 2 kpl MULTI VOLT -akkuja
  • MULTI VOLT -akku yhdessä MULTI VOLT 36V -työkalun kanssa tarjoaa erinomaisen yli 1000 W: n tehon ja on todellinen haastaja sähkökäyttöisille työkaluille.
  • Älykäs akku, joka vaihtaa automaattisesti 2 volttitason välillä, 36V (2,5Ah) ja 18V (5,0Ah) riippuen koneesta.
  • Yhteensopiva kaikkien 18V Li-ion -liukuakkukoneiden kanssa
  • Pitkä käyttöikä; noin 1500 latausjaksoa
  • Kevyt ja kompakti
  • Suoja purkautumista ja ylikuormitusta vastaan
  • Liukukiinnitys
  • Advanced Lithium (Li-ion) -akkutekniikka
  • Pikalataus - luokkansa nopein!
  • Latausaika 15 min (1,5 Ah), 20 min (3,0 Ah), 32 min (5,0 Ah) ja 38 min (6,0 Ah).
Toimitus sisältää 2 kpl BSL36A18 -akkuja
Tekniset tiedot Volttia 36V Ampeeri 2,5Ah Kennoteknologia Li-ion Akkukiinnitys Liuku Latausaika 32 min Mitat (P x L x K) 116 x 69 x 76 Paino 0,7 kg